Købe 170M3564 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 700V |
| Størrelse / Dimension: | 2.323" L x 1.772" W x 2.008" H (59.00mm x 45.00mm x 51.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 1100 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | 170M3564 |
| Sikringstype: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQUARE 160A 700VAC |
| Nuværende vurdering: | 160A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | CSA, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |