Købe 170M4063 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 700V |
| Størrelse / Dimension: | 1.969" L x 2.087" W x 2.598" H (50.00mm x 53.00mm x 66.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 17000 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | 170M4063 |
| Sikringstype: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQ 450A 700VAC RECTANGULAR |
| Nuværende vurdering: | 450A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | CE, CSA, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |