Købe 170M5195 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 1300V (1.3kV) |
| Størrelse / Dimension: | 3.150" L x 2.402" W x 2.953" H (80.00mm x 61.00mm x 75.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 62000 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 170M5195 |
| Sikringstype: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQ 550A 1.3KVAC RECTANGULAR |
| Nuværende vurdering: | 550A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 100kA |
| Godkendelser: | CSA, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |