Købe 1808Y0250104MDR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | - |
| Pakke / tilfælde: | 1808 (4520 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1808Y0250104MDR |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.10UF 25V X7R 1808 |
| kapacitans: | 0.1µF |