Købe 180MMT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 500V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 690V |
| Størrelse / Dimension: | 4.449" L x 1.500" W x 3.268" H (113.00mm x 38.00mm x 83.00mm) |
| Serie: | MMT |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 1650 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | 180MMT |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC |
| Nuværende vurdering: | 180A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |