Købe 1812L020PR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 20ms |
| Tykkelse (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 1812L |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 5 Ohm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 800 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Andre navne: | 1812L020PR-ND F3354TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1812L020PR |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave |
| Beskrivelse: | PTC RESETTABLE 30V 200MA 1812L |
| Nuværende - tur (it): | 400mA |
| Nuværende - Maks: | 100A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 200mA |
| Godkendelser: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |