Købe 1812Y1000100FFT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1812 (4532 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1812Y1000100FFT |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Soft Termination |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812 |
| kapacitans: | 10pF |