Købe 1812Y2000683JDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1812 (4532 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1812Y2000683JDT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.068µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812 |
| kapacitans: | 0.068µF |