Købe 195E50 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±15% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 5.250" L x 6.000" W (133.35mm x 152.40mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 195 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | 195E50 |
| selvinduktion: | 2.5mH |
| Højde - Siddende (Max): | 4.470" (113.54mm) |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.5mH Unshielded Inductor 50A 8 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2.5MH 50A 8 MOHM CHASS |
| DC-resistens (DCR): | 8 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 50A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |