Købe 195G50 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±15% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 7.500" L x 6.500" W (190.50mm x 165.10mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 195 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | 195G50 |
| selvinduktion: | 5mH |
| Højde - Siddende (Max): | 6.250" (158.75mm) |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 5mH Unshielded Inductor 50A 21 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 5MH 50A 21 MOHM CHASS |
| DC-resistens (DCR): | 21 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 50A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |