Købe 195J10 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±15% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 3.750" L x 4.350" W (95.25mm x 110.49mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 195 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | 195J10 |
| selvinduktion: | 10mH |
| Højde - Siddende (Max): | 3.130" (79.50mm) |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10mH Unshielded Inductor 10A 70 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 10MH 10A 70 MOHM CHASS |
| DC-resistens (DCR): | 70 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |