Købe 2063-47-ALF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - DC Spark Over (Nom): | 470V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Serie: | 2063 |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Cylinder No Lead |
| Andre navne: | 206347ALF |
| Antal polakker: | 2 |
| Monteringstype: | User Defined |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | 2063-47-ALF |
| Impulsudladningstrøm (8 / 20μs): | 60000A (60kA) |
| Fejl kort: | No |
| Udvidet beskrivelse: | Gas Discharge Tube 60000A (60kA) ±20% 2 Pole User Defined |
| Beskrivelse: | GDT 470V 20% 60KA |
| Email: | [email protected] |