Købe 2220J0630103MDR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 63V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2220 (5750 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 2220J0630103MDR |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10000pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 10000PF 63V X7R 2220 |
| kapacitans: | 10000pF |