Købe 2220Y2000273KDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2220 (5750 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 2220Y2000273KDT |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.027UF 200V X7R 2220 |
| kapacitans: | 0.027µF |