Købe 2837 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Serie: | - |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 5 Weeks |
| Producentens varenummer: | 2837 |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.406" Dia x 2" L (10.3mm x 50.8mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | KAZ |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT |
| Nuværende vurdering: | - |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |