Købe 2904951 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | - |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | - |
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Skiftespænding: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | PSR |
| Udgivelsestid: | 20ms |
| Relæ Type: | Safety |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 277-11733 PSR-MS25-1NO-1DO-24DC-SC |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 60°C |
| Brug tid: | 250ms |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Producentens varenummer: | 2904951 |
| Funktioner: | LED |
| Udvidet beskrivelse: | Safety Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY SAFETY SPST-NO 6A 24V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 6A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformular: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spole spænding: | 24VDC |
| Spole type: | - |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | - |
| Coil Current: | 42mA |
| Email: | [email protected] |