Købe 2954989 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 24V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 24 V ~ 29 V, 28 V ~ 38 V |
| Leverandør Device Package: | Module |
| Serie: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Andre navne: | EMG45-NZG/G24/SI |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 55°C |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 2954989 |
| Udvidet beskrivelse: | - DIN Rail Voltage Regulator IC 1 Output Module |
| Beskrivelse: | VOLT REGULATOR MODULE 24VDC 1A |
| Applikationer: | DIN Rail |
| Email: | [email protected] |