Købe 2R5SVPE390MX med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 2.5V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVPE |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 193mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 3.86A @ 100kHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - SMD |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 2R5SVPE390MX |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 390µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 10 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD |
| kapacitans: | 390µF |