Købe 30221BC med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | 3000B |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2-SMD |
| Andre navne: | 811-2822-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 130°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | 30221BC |
| selvinduktion: | 200nH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.195" (4.96mm) |
| Frekvens - Test: | 1MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 200nH Shielded Wirewound Inductor 29A 0.42 mOhm Max 2-SMD |
| Beskrivelse: | FIXED IND 200NH 29A 0.42 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 0.42 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 29A |
| Nuværende - Mætning: | 29A |
| Email: | [email protected] |