Købe 3101.0075 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 400V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Serie: | FPG7 |
| Andre navne: | 31010075 486-1162 |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | PCB |
| Producentens varenummer: | 3101.0075 |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 5mm x 20mm |
| Til brug med / relaterede produkter: | 5mm x 20mm |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 16A 400V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR CARTRIDGE 400V 16A PCB |
| Nuværende vurdering: | 16A |
| Kontaktmateriale: | Copper Alloy |
| Kontakt Afslut: | Tin |
| Email: | [email protected] |