Købe 4400-030LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Trådstørrelse: | 4-40 |
| Temperaturkoefficient: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.156" Dia x 0.340" L (3.97mm x 8.64mm) |
| Serie: | 4400 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Bushing |
| Andre navne: | 410-1151 4400030LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4400-030LF |
| Indsætnings tab: | 3dB @ 100MHz |
| Højde (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing |
| Beskrivelse: | CAP FEEDTHRU 200V AXIAL |
| DC-modstand (DCR) (Max): | - |
| Nuværende: | 10A |
| kapacitans: | - |
| Email: | [email protected] |