Købe 4402-009 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Trådstørrelse: | 6-32 |
| Temperaturkoefficient: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.156" Dia x 0.350" L (3.96mm x 8.90mm) |
| Serie: | 4402 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Bushing |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4402-009 |
| Indsætnings tab: | - |
| Højde (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing |
| Beskrivelse: | CAP FEEDTHRU 0.1UF 50V AXIAL |
| DC-modstand (DCR) (Max): | - |
| Nuværende: | 10A |
| kapacitans: | 0.1µF |
| Email: | [email protected] |