Købe 4420P-T02-221LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 20-SOL |
| Størrelse / Dimension: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| Serie: | 4400P |
| Modstand (ohm): | 220 |
| Strøm pr. Element: | 160mW |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal modstande: | 19 |
| Antal stifter: | 20 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 5 Weeks |
| Producentens varenummer: | 4420P-T02-221LF |
| Højde - Siddende (Max): | 0.114" (2.90mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 220 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 19 RES 220 OHM 20SOIC |