Købe 4609M-901-223LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm) |
| Serie: | 900 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 9-SIP |
| Antal kondensatorer: | 8 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 4609M-901-223LF |
| Højde - Siddende (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 0.022µF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 9-SIP |
| Dielektrisk materiale: | - |
| Beskrivelse: | CAP ARRAY 0.022UF 50V X7R 9SIP |
| Kredsløbstype: | Bussed |
| kapacitans: | 0.022µF |