Købe 46333C med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | 4600 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 811-1177-2 TUC46333C |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | 46333C |
| selvinduktion: | 33µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.180" (4.55mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.45A 190 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 33UH 1.45A 190 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 190 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.45A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |