Købe 50105C med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.366" L x 0.232" W (9.30mm x 5.90mm) |
| Serie: | 5000 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Horizontal, 4 J-Lead |
| Andre navne: | 811-1183-2 TUC50105C |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | 50105C |
| Induktans @ Frekvens: | 1mH @ 100kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Højde (Max): | 0.183" (4.65mm) |
| Filter Type: | Power Line |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700mA DCR 300 mOhm |
| Beskrivelse: | CMC 1MH 700MA 2LN SMD |
| DC-modstand (DCR) (Max): | 300 mOhm |
| Nuværende vurdering (Max): | 700mA |
| Godkendelser: | - |
| Email: | [email protected] |