Købe 6LCT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 150V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 240V |
| Størrelse / Dimension: | 0.331" Dia x 1.102" L (8.40mm x 28.00mm) |
| Serie: | LCT |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 2 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | 6LCT |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 6A 240VAC/150VDC |
| Nuværende vurdering: | 6A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | CE, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |