Købe 6PAIC23BIPWRG4Q1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverandør Device Package: | 28-TSSOP |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 90 / 100 |
| Opløsning (bit): | 24 b |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andre navne: | 296-24241-2 6PAIC23BIPWRG4Q1-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | 6PAIC23BIPWRG4Q1 |
| Udvidet beskrivelse: | Stereo Audio Interface 24 b Serial 28-TSSOP |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 90 / 90 |
| Beskrivelse: | IC STEREO AUDIO CODEC 28-TSSOP |
| Data Interface: | Serial |
| Email: | [email protected] |