Købe 70N00000Z med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 300V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 125V |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | POWR-GARD® 70 |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| Andre navne: | 70N |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Producentens varenummer: | 70N00000Z |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 10A 125VAC/300VDC |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 1kA |
| Godkendelser: | - |
| Applikationer: | Telecom |
| Email: | [email protected] |