Købe 741X083330GP med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0402 |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Serie: | 741 |
| Modstand (ohm): | 33 |
| Strøm pr. Element: | 62.5mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal modstande: | 4 |
| Antal stifter: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 741X083330GP |
| Højde - Siddende (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 33 Ohm ±2% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 |