Købe 74408943082 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-SPC |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-4101-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74408943082 |
| selvinduktion: | 8.2µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 32MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.75A 81 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 8.2UH 1.75A 81 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 81 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.75A |
| Nuværende - Mætning: | 2.2A |
| Email: | [email protected] |