Købe 744272251 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 80V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" L x 0.343" W (10.00mm x 8.70mm) |
| Serie: | WE-SL5 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Andre navne: | 732-1491-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | 744272251 |
| Induktans @ Frekvens: | 250µH @ 100kHz |
| Impedans @ Frekvens: | 970 Ohm @ 15MHz |
| Højde (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Filter Type: | Power, Signal Line |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 250µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 970 Ohm @ 15MHz 2A DCR 35 mOhm |
| Beskrivelse: | CMC 250UH 2A 2LN 970 OHM SMD |
| DC-modstand (DCR) (Max): | 35 mOhm |
| Nuværende vurdering (Max): | 2A |
| Godkendelser: | - |
| Email: | [email protected] |