Købe 74435583300 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-HCI |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-4238-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Manganese Zinc Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74435583300 |
| selvinduktion: | 33µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.488" (12.40mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 6.8MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 11.5A 13.2 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 33UH 11.5A 13.2 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 13.2 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 11.5A |
| Nuværende - Mætning: | 15A |
| Email: | [email protected] |