Købe 74439358068 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | 8080 |
| Størrelse / Dimension: | 0.346" L x 0.327" W (8.80mm x 8.30mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-XHMI |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-7276-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Metal Composite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74439358068 |
| selvinduktion: | 6.8µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 20MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 7.2A 13.5 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 6.8UH 7.2A 13.5 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 13.5 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 7.2A |
| Nuværende - Mætning: | 15A |
| Email: | [email protected] |