Købe 744761075C med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Leverandør Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Størrelse / Dimension: | 0.065" L x 0.045" W (1.65mm x 1.15mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | WE-KI |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 28 @ 250MHz |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Andre navne: | 732-1752-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ceramic |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 744761075C |
| selvinduktion: | 7.5nH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Frekvens - Test: | 250MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 4.8GHz |
| Udvidet beskrivelse: | 7.5nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 7.5NH 700MA 100 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 100 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 700mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |