Købe 74477520 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | WE-PD2 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-1292-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74477520 |
| selvinduktion: | 100µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 8MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 430 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 100UH 770MA 430 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 430 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 770mA |
| Nuværende - Mætning: | 860mA |
| Email: | [email protected] |