Købe 744844470 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimension: | 1.102" L x 0.728" W (28.00mm x 18.50mm) |
| Serie: | WE-ExB |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andre navne: | 732-7144 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | 744844470 |
| Induktans @ Frekvens: | 47µH @ 10kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Højde (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Filter Type: | Power Line |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 47µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 4.6 mOhm |
| Beskrivelse: | CMC 47UH 15A 2LN TH |
| DC-modstand (DCR) (Max): | 4.6 mOhm |
| Nuværende vurdering (Max): | 15A |
| Godkendelser: | - |
| Email: | [email protected] |