Købe 744873220 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Test Induktans - Tilsluttet I Serie: | 88µH |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-DD |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-2351-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal coils: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | 744873220 |
| Induktans - Tilsluttet parallelt: | 22µH |
| Højde: | 0.335" (8.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 70 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD |
| DC-resistens (DCR) - Serie: | - |
| DC-modstand (DCR) - Parallel: | 70 mOhm Max |
| Nuværende Saturation - Series: | 2.5A |
| Nuværende Saturation - Parallel: | 5A |
| Nuværende vurdering - Serie: | 1.395A |
| Nuværende vurdering - Parallel: | 2.79A |
| Email: | [email protected] |