Købe 744877008 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Test Induktans - Tilsluttet I Serie: | 32.8µH |
| Størrelse / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-DD |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-3890-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal coils: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | 744877008 |
| Induktans - Tilsluttet parallelt: | 8.2µH |
| Højde: | 0.189" (4.80mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 110 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD |
| DC-resistens (DCR) - Serie: | - |
| DC-modstand (DCR) - Parallel: | 110 mOhm Max |
| Nuværende Saturation - Series: | 1.45A |
| Nuværende Saturation - Parallel: | 2.9A |
| Nuværende vurdering - Serie: | 850mA |
| Nuværende vurdering - Parallel: | 1.7A |
| Email: | [email protected] |