Købe 744912212 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Leverandør Device Package: | 4248 |
| Størrelse / Dimension: | 0.190" L x 0.150" W (4.83mm x 3.81mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | WE-CAIR |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 150MHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-5645-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Air |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 744912212 |
| selvinduktion: | 120nH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.165" (4.20mm) |
| Frekvens - Test: | 150MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1.1GHz |
| Udvidet beskrivelse: | 120nH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 17.3 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 120NH 1.5A 17.3 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 17.3 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.5A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |