Købe 74HC123D,653 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-SO |
| Serie: | 74HC |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Forplantningsforsinkelse: | 65ns |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navne: | 1727-2778-6 568-1390-6 568-1390-6-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74HC123D,653 |
| Logik Type: | Monostable |
| Uafhængige kredsløb: | 2 |
| Udvidet beskrivelse: | Monostable Multivibrator 16-SO |
| Beskrivelse: | IC MULTIVIBRATR DUAL MONO 16SOIC |
| Nuværende - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Email: | [email protected] |