Købe 74HC251DB-Q100J med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsforsyningskilde: | Single Supply |
|---|---|
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
| Type: | Multiplexer |
| Leverandør Device Package: | 16-SSOP |
| Serie: | 74HC |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navne: | 935301351118 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74HC251DB-Q100J |
| Uafhængige kredsløb: | 1 |
| Udvidet beskrivelse: | Multiplexer 1 x 8:1 16-SSOP |
| Beskrivelse: | IC DATA SELECT/MUX 3-ST 16SSOP |
| Nuværende - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Kredsløb: | 1 x 8:1 |
| Email: | [email protected] |