Købe 74HC257D,653 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsforsyningskilde: | Single Supply |
|---|---|
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
| Type: | Multiplexer |
| Leverandør Device Package: | 16-SO |
| Serie: | 74HC |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navne: | 1727-6322-2 568-8141-2 568-8141-2-ND 74HC257D,653-ND 74HC257D-T 74HC257D-T-ND 74HC257D653 933713640653 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74HC257D,653 |
| Uafhængige kredsløb: | 1 |
| Udvidet beskrivelse: | Multiplexer 4 x 2:1 16-SO |
| Beskrivelse: | IC QUAD 2-IN MUX 3-ST 16SOIC |
| Nuværende - Output High, Low: | 7.8mA, 7.8mA |
| Kredsløb: | 4 x 2:1 |
| Email: | [email protected] |