Købe 7847709010 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | 1210 |
| Størrelse / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-PDA |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-6791-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | 7847709010 |
| selvinduktion: | 1µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.406" (10.30mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 120MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 9.2A 8.5 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1UH 9.2A 8.5 MOHM SMD |
| DC-resistens (DCR): | 8.5 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 9.2A |
| Nuværende - Mætning: | 2.3A |
| Email: | [email protected] |