Købe 80NHG000B med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Størrelse / Dimension: | 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 9800 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | 80NHG000B |
| Sikringstype: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE SQUARE 80A 500VAC/250VDC |
| Nuværende vurdering: | 80A |
| klasse: | NH |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 120kA |
| Godkendelser: | VDE |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |