Købe 8250-100K-RC med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | 8250 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 46 @ 7.9MHz |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | 8250-100K-RC |
| selvinduktion: | 10µH |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Frekvens - Test: | 7.9MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 53MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 532mA 1.27 Ohm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 10UH 532MA 1.27 OHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 1.27 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 532mA |
| Nuværende - Mætning: | 532mA |
| Email: | [email protected] |