Købe 84145020 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 24 ~ 250VAC |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 5VDC (4 ~ 6.2VDC) |
| Type: | AC |
| Tænd for tid: | 10ms |
| Sluk for tid: | 10ms |
| Stil: | DIN Rail Mount |
| Serie: | SIMM |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 84145020 |
| Funktioner: | Status LED(s) |
| Udvidet beskrivelse: | AC Output Module 0.5A 24 ~ 250VAC Output 5VDC (4 ~ 6.2VDC) Supply |
| Beskrivelse: | OUTPUT MODULE AC 6MA 5VDC |
| Nuværende - Output: | 0.5A |
| Nuværende - Indgang: | 6mA |
| Farve: | - |
| Email: | [email protected] |