Købe 8430310000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | - |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | - |
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Skiftespænding: | 250VAC - Max |
| Serie: | - |
| Udgivelsestid: | 4ms |
| Relæ Type: | General Purpose with Socket |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 50°C |
| Brug tid: | 6ms |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Producentens varenummer: | 8430310000 |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 230VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 5A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontaktformular: | DPDT (2 Form C) |
| Spole spænding: | 230VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 350 mW |
| Email: | [email protected] |