Købe 850F35RE med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) |
| Serie: | Metal-Mite®89 |
| Modstand (ohm): | 35 |
| Power (Watts): | 50W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | 850F35RE |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.620" (15.75mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 35 OHM 1% 50W |