Købe 85100736 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | - |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | - |
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Skiftespænding: | 440VAC - Max |
| Serie: | KZR3-RS |
| Udgivelsestid: | 25ms |
| Relæ Type: | Safety |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 50°C |
| Brug tid: | 50ms |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 85100736 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Udvidet beskrivelse: | Safety Relay SPST-NO (1 Form A) 24VAC/DC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY SAFETY SPST 6A 24V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 6A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformular: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spole spænding: | 24VAC/DC |
| Spole type: | - |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | - |
| Email: | [email protected] |